Fletore Me 2 Ndarje Me Vija Dizajn “Make Your Dreams Happen” 64 Fl

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1179768 Категорија:

Опис

Fletore A4 me dizajn mermeri, vija me ngjyra dhe mesazh fletë ari.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
Materiali Letër
Madhësia e fletores A4
Temat e Fletoreve 2
Numri i Fletëve 64