Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Xixa Me Ngjyra 10 Cm

0.49

На залихама

Шифра производа: 1188376 Категорија:

Опис

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Me Shkëlqim.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Gjatësia X Gjerësia 10×6 Cm