Dekoruese Perdesh Flutur E Bardhë Me Pendë 11.5 Cm

0.39

Нема на залихама

Шифра производа: 1188375 Категорија:

Опис

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur E Bardhë Me Pendë Marabou.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra E Bardhë
Gjatësia X Gjerësia 11.5×6.5 Cm