Gomë & Prehëse Në Formë Akullore Rozë 3.5×8 Cm

0.69

На залихама

Шифра производа: 1184608 Категорија:

Опис

Gomë dhe mprehës i zbukuruar në formën e një shkopi akulloreje rozë.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 3.5×8 cm