Furçë Dhembesh Për Fëmije Teddy Bear 3 vjeç

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1196729 Категорија:

Опис

Furçë dhëmbësh për fëmijë me kokë të vogël dhe të rrumbullakosur, ideale për gojën e fëmijës. Me fije të buta që pastrohen në mënyrë efektive dhe futen thellë në dhëmbë.
Gjinia Djalë Vajzë
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart