Gërshërë Zyre Ciklamin 16 Cm

0.69

На залихама

Шифра производа: 1140404 Категорија:

Опис

Një gërshërë zyre ciklamin inox “PRESIDENT” me majë të theksuar dhe dorezë të fortë, 16 cm.
Gjinia Vajze
Ngjyra Fuchsia
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.