Jastëk Me Ajër Gri & Blu “Bestway” 48×30 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1068106 Категорија:

Опис

Në dispozicion në 2 ngjyra: Bardhë-Gri dhe Blu.