Shilte Karrige Bezhë Me Vija Kafe 38×38 Cm

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1155290 Категорија:

Опис

Jastëk Karrigeje Pambuku Ngjyrë Kafe Ngjyrë Bezhë Me Shirita, Të Dyfishtë Pa Zinxhir Me Lidhëse Të Të Njëjtit Pëlhurë Për T’U Lidhur Me Karrigen. Ideale Për Çdo Stinë.
Ai U Jep Rehati Karrigeve Dhe Ju Mund Të Luani Me Ngjyra Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Kafe
Materiali Pambuku
Gjatësia X Gjerësia X Trashësia 38x38x5 Cm