Jastëk Me Ajër 3 Ngjyra “Intex” 43x28x9 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1090272 Категорија:

Опис

Jastëk me ajër, me mbulesë kadifeje të papërshkueshme nga uji dhe konstruksion të butë.
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 43x28x9 cm