Shilte Karrige Rrethore Kafe 38 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1137724 Категорија:

Опис

Jastëk Karrige Në Natyrë, Dekorim Veror Ngjyrë Kafe E Rrumbullakët, Me Anë Të Dyfishtë Pa Zinxhir Me Lidhëse Të Të Njëjtit Pëlhurë Për T’U Lidhur Me Karrigen. Bërë Nga Pëlhura Rezistente Ndaj Ujit Dhe Lidhëse Të Të Njëjtit Pëlhurë Për Tu Lidhur Fort.
Rinovoni Kopshtin, Tarracën Ose Ballkon Tuaj Me Ngjyra Të Bukura, Lehtë Dhe Ekonomikisht.
Ngjyra Kafe
Materiali I Produktit Poliestër
Diametri X Lartësia 38×2 Cm