Dekoruese Perdesh Flutur Rozë Me Xixa 10 Cm

0.59

На залихама

Шифра производа: 1160239 Категорија:

Опис

Dekorim Perde Me Kapëse, Flutur Rozë Me Shkëlqim Ari.
Bashkëngjitni Modele Dhe Ngjyra Të Ndryshme Në Perde Dhe Dekoroni Në Mënyrë Unike!
Ngjyra Ari Rozë
Gjatësia X Gjerësia 10 X 8.5 Cm