Kuletë Shkolle Mini Holografike “Happiness For You” Me Zinxhir 18.5x3x4 Cm

1.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1195921 Категорија:

Опис

Kuletë shkolle mini holografike me printim dhe zinxhir Happiness for you. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Materiali Pëlhurë sintetike
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 18.5x3x4 cm