Mbajtëse Telefoni Fleksible Me Kapëse 60 Cm

3.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1168213 Категорија:

Опис

Kasa universale për celularët, mp3, aparati dixhital, GPS, kamera, etj. Mund të shikoni filma, të dëgjoni muzikë pa mbajtur celularin tuaj. Ka një krah mbështetës fleksibël për kënd dhe distancë të ndryshme.
Gjatësia: 60 cm.