Kornizë Silver Me Xixa 12×17 Cm

1.79

На залихама

Шифра производа: 1174200 Категорија:

Опис

Kornizë Dekorative Argjendi Me Shkëlqim, Me Mundësinë E Montimit Vertikal Në Një Mur Dhe Montimit Horizontal Dhe Vertikal Në Një Tryezë.
Ngjyra Argjendi
Materiali Druri Xhami
Gjatësia X Gjerësia 12×17 Cm