Krehër Për Fëmijë Unicorn 12 Cm

3.49

На залихама

Шифра производа: 1194284 Категорија:

Опис

Krehër flokësh në formë njëbrirësh me veshë dhe brirë.
Ngjyra E Bardhë
Materiali Plastikë
Diametri x Lartësia 7×4.5×12 cm