Kukull Për Fëmije Bebe E Veshur Elefant Rozë 50 Cm

12.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1196090 Категорија:

Опис

Kukull foshnje për vajza, elefant rozë i veshur me trup të butë dhe veshë rozë dhe.
Gjinia Vajzë
Ngjyra Rozë
Materiali Poliestër
Mosha e sugjeruar 3 vjeç e lart
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç