Kuti Dekorative Home Sweet Home 19x14x10 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1198140 Категорија:

Опис

Kuti druri magazinimi me kapak, zemër dekorative me hark dhe shtypje Home Sweet Home.
Materiali Dru
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 19.5×14.5×10 cm