Lidhëse Perdesh Me Magnet Dizajn Litar Ngjyrë Kafe 38 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1191000 Категорија:

Опис

Lidhës Perde Dekorative, Ngjyrë Kafe Me Tela Dhe Magnete Të Fortë.
Diametri X Gjatësia: 7×38 Cm
Ngjyra Kafe