Drita Dekorative Led Shumëngjyrëshe Indoor 240 Drita Me Kabull Të Zi 15 M

17.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1170080 Категорија:

Опис

Dritat LED të Krishtlindjeve ideale për të dekoruar pemën e Krishtlindjes dhe të gjithë shtëpinë. Ata krijojnë një atmosferë unike të Krishtlindjeve!
Punon në 220-240V. Ato nuk mund të zëvendësohen.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 12 vjeç.
Ngjyra e llambës Shumëngjyrëshe
Shumë llamba 240
Ngjyra e kabllot E gjelbër
Gjatësia 15 m
E zgjerueshme JO
Programet PO
Largësia nga Drita e Parë 300 cm
Përshtatshmëria e hapësirës Brendshme / Jashtë (IP44)