Lule Dekoruese 28 Cm

0.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1157928 Категорија:

Опис

Lule Dekorative Me Kërcell Të Shkurtër Gërbe Burgundy.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Bordo
Materiali I Produktit Plastike