Lule Dekoruese Bonsai Në Vazo Të Bardhë 21 Cm

2.99

На залихама

Шифра производа: 1123534 Категорија:

Опис

Vazo dekorative me pemë Bonsai me lule te kuqe ne vazo të bardhë 7 x 4,5 cm.
Kombinoni modele dhe lloje të ndryshme të bimëve për të dekoruar hapësirën tuaj!
Ngjyra Jeshile e Bardhë
Materiali Plastikë Qeramike
Diametri x Lartësia 7 x 21 cm