Buqetë Me Lule Dekoruese Lavander Lejla 36 Cm

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1136573 Категорија:

Опис

Degë Dekorative Livando Me Kërcell Të Shkurtër Dhe Lule Lejla.
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyra Vjollcë
Materiali I Produktit Plastike