Fruta Të Thata Aromatike Me Kanell,Portokall Për Dekor 140 Gr

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1142501 Категорија:

Опис

Potpuri Përmban Një Koleksion Portokalli Të Thatë Dhe Kanellë, Me Aromë Kanelle.
*Kujdes! Jo I Përshtatshëm Për Fëmijët Nën 3 Vjeç.