Vazo Qelqi Dekoruese Transparente Blu Me 2 Peshq Të Varur 7×9 Cm

0.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1139321 Категорија:

Опис

Vazo Dekorative Për Dritën E Verës, Xhami Në Ngjyrë Blu Me Litar Dhe Peshk Druri Të Varur.
Ngjyra Blu
Materiali T Qelqi
Diametri X Lartësia 7×9 Cm