Mbulesë Peme E Kuqe Me Babagjysh 1M

3.99

На залихама

Шифра производа: 1061882 Категорија:

Опис

e kuqe me modelin e Santa Claus dhe tubim ari në fund. Ka një diametër prej 1.03 m.
Plotësisht plotëson dekorimin e pemës!
Ngjyra E kuqe
Materiali i produktit Poliestër