Prehëse Lapsash Në Formë Mouse 2 Copë

0.50

Нема на залихама

Шифра производа: 1156534 Категорија:

Опис

Paketa përmban 2 prehëse me dizajn miu në 2 ngjyra të kuqe dhe blu.
Ngjyra Blu e kuqe
Copa 2 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 3x5x3 cm