Figura Ngjitëse Flutura Shumëngjyrëshe 3D 8 Copë

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1187614 Категорија:

Опис

Flutura 3D vetë ngjitëse, blu, për album dhe fletore.
Ngjyra Blu e hapur
8 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Dimensionet e paketës 12.5×19.5 cm