Ngjitëse Muri Dekorative Zana & Flutura 50×32 Cm

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1175109 Категорија:

Опис

Ngjitëse Dekorative Të Murit, Zanë, Flutura Dhe Lule Në Ngjyrë Të Zezë Me Shkëlqim Argjendi.
Paralajmërim: Mundësia E Heqjes Së Bojës Kur Hiqni Murin. Produkti Është Vetëm Për Përdorim Dekorativ. Mbajeni Larg Fëmijëve.
Ngjyra Argjendi I Zi
Materiali Plastike
*Kujdes! Jo I Përshtatshëm Për Fëmijët Nën 3 Vjeç
Gjatësia X Gjerësia 50×32 Cm