Orë Muri Dizajn Vintage Me Lule 34 Cm

5.99

На залихама

Шифра производа: 1177890 Категорија:

Опис

Orë Muri Me Dizajn Enë Me Lule Dhe Livando.
Punon Me 1 Bateri Të Tipit Aa (Nuk Përfshihet)
Diametri Lartësia: 33.8×2 Cm
Materiali: Mdf.