Bredhi Vitit Ri Jeshil Me 758 Degë 2.1 M

69.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1130305 Категорија:

Опис

Pema e Krishtlindjeve e hollë, jeshile, me gjeth të dendur dhe 758 degë të integruara. Ka një bazë metalike dhe montim të lehtë.
Ngjyra E gjelbër
Diametri x Lartësia 0,9×2,10 cm