Bredhi Vitit Ri Jeshil Me 146 Degë 1.2 M

14.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1154056 Категорија:

Опис

Pema e Krishtlindjeve e gjelbër me 146 degë të integruara. Ka një bazë metalike dhe montim të lehtë.
Ngjyra E gjelbër
Diametri x Lartësia 0.6×1.20 m