Përparëse Pikture Rozë “Unicorn” Për Fëmijë

4.49

На залихама

Шифра производа: 1184373 Категорија:

Опис

Përparëse pikture për vajza me dizajn njëbrirësh. E lehtë për tu veshur. Ka 3 xhepa të vegjël në pjesën e përparme dhe piktori juaj i vogël mund të ruajë furçat ose bojërat e saj. Materiali: PVC
Gjinia Vajze
Gjatësia x Gjerësia 37×47 cm