Pishinë Për Bebe Me Ngjyra 61×22 Cm

4.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1031068 Категорија:

Опис

Pishinë për foshnje me mure anësore të fryrjes dhe fund të fryrë. Veçanërisht të qëndrueshme.
Diametri Lartësia: 61×22 cm
Materiali : Vinil me rezistencë të lartë.
* KUJDES! I përshtatshëm për moshat nga 1-3 vjeç