Rrathë Koke Për Fëmije Perla Rozë 3 Copë

1.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1196951 Категорија:

Опис

Rrathë flokësh për vajza të bardha, argjendi dhe rozë me perla të bardha dhe diamant i rremë holografik.
3 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç