Rul Paketimi Blu Babagjysh 70×200 Cm

1.29

На залихама

Шифра производа: 1158100 Категорија:

Опис

Letër ambalazhi për Krishtlindje, blu me Santa Claus dhe fansa të lezetshëm.
Ideale për paketimin e dhuratave të festës!
Ngjyra Blu
Materiali Letër
Gjatësia x Gjerësia 70×200 cm