Boçe Pishe Dekorative Të Kuqe Me Të Bardhë 7 Cm 4 Copë

2.49

Нема на залихама

Шифра производа: 1143008 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, kone pishe, të kuqe, me dëborë, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Plastike
4 copë
Gjatësia x Gjerësia 7 cm x 3 cm