Libër Ngjyrosje Set “Minnie” 20 Fl

1.49

На залихама

Шифра производа: 1179782 Категорија:

Опис

Paketa përmban 20 fletë bojë, 8 shkumësa me dyllë 8 cm dhe 2 fletë me afishe.
Gjinia Vajze
Hero Mini
Numri i Fletëve 20
Gjatësia x Gjerësia 21×26 cm