Figura Ngjitëse Balerinë & Arushë 6 Fl

0.69

На залихама

Шифра производа: 1189812 Категорија:

Опис

Bllok me 6 fletë me afishe balerina dhe arushë pelushi. Dekoroni fletore, libra ose artikujt tuaj të preferuar.
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Gjatësia x Gjerësia 14.5×24 cm