Lodër Plazhi Për Fëmijë Set Lopate Druri Me Dorezë & Krehër Rërë Druri Me Dorezë 60 Cm

2.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1152942 Категорија:

Опис

Set krehër rërë & lopatë me shtizë druri dhe pjesë plastike për argëtim në plazh.
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.