Sticky Notes Me Mesazhe Në Formë Shigjete Me 5 Ngjyra 200 Copë

0.69

На залихама

Шифра производа: 1170718 Категорија:

Опис

sticky notes me mesazhe në 5 ngjyra. Çdo ngjyrë ka 25 afishe dhe paketa ka 200 copë.
GjatesiaxGjersia: 1.2×4.4 cm.