Sticky Notes Me 5 Ngjyra 125 Copë

0.59

На залихама

Шифра производа: 1105973 Категорија:

Опис

Paketa përmban 5 pako ngjitëse letre prej 25 fletësh në ngjyrë të verdhë, blu të kaltër, portokalli, jeshile dhe rozë, me përmasa 4.3×1.2 cm.
Ngjyra Shumëngjyrëshe