Shirit Letre Zbukurues Holografik 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.79

На залихама

Шифра производа: 1185636 Категорија:

Опис

Shirit letre holografik në 3 modele. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Shumëngjyrëshe
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 1.5 cm