Shirit Letre Zbukurues Me Xixa Silver 5 M X 1.5 Cm 3 Copë

0.99

На залихама

Шифра производа: 1185634 Категорија:

Опис

Shirit letre artizanale me shkëlqim argjendi në 3 modele. Pritini dhe ngjitni në objekte, kalendarë, dhurata ose ndërtime.
Ngjyra Argjendi
3 copë
Gjatësia x Gjerësia 5 m 1.5 cm