Shirit Mbrojtës Për Tavoline 3.5×200 Cm

2.99

На залихама

Шифра производа: 1196155 Категорија:

Опис

Shirit mbrojtës i bërë nga shkumë i butë për tryezë ose stol. Parandalon dëmtimet serioze të fëmijëve të vegjël në cepat e tavolinave, mobiljeve dhe stolave.
Gjatësia x Gjerësia 2 m x 3.5 cm