Shirit Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Me Yje 10×300 Cm

2.99

На залихама

Шифра производа: 1168932 Категорија:

Опис

Dekoroni vetëm ose në pemë dhe dekoroni në mënyrë unike!
Ngjyra Shampanjë
Gjatësia x Gjerësia 3 m x 10 cm