Vazo Qelqi Dekorative Me Lavander 5×12 Cm

2.49

На залихама

Шифра производа: 1176155 Категорија:

Опис

Vazo Dekorative E Varur Me Livando Vjollce
Kombinoni Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Të Dekoruar Çdo Cep Të Shtëpisë!
Ngjyrë Vjollce
Materiali I Produktit Qelqi Plastik
Diametri X Lartësia 5×15 Cm