Stilolapsa Me Ngjyra Blu & I Zi 3 Copë

0.69

На залихама

Шифра производа: 1050677 Категорија:

Опис

Paketa përmban 3 stilolapsa Ball Point, 2 blu dhe 1 të zezë.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra Blu e zezë
3 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.