Tapet I Rrumbullaket Me Ngjyra 81 Cm

7.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1180160 Категорија:

Опис

Tapet I Rrumbullakët Me Vija Në Ngjyrë Të Bardhë / Ngjyrë Bezhë / Të Zezë. Ideale Për Çdo Stinë.
Krijoni Një Atmosferë Të Ngrohtë Dhe Të Këndshme Në Dhomën E Ndenjes Ose Para Oxhakut. Kombinojeni Me Perde, Hedhje, Jastekë Karrige Dhe Llamba Tavoline.
* Për Shkak Të Natyrës Së Materialit Ngjyrat Mund Të Ndryshojnë.
Ngjyra Ecru E Zezë Bezhë
Përbërja 70% Pambuk – 30% Utah