Top Dekorativë Ngjyrë Shampanjë Flok Bore Me Xixa 8 Cm 6 Copë

3.99

Нема на залихама

Шифра производа: 1184584 Категорија:

Опис

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa shampanje, mat me model thekon me shkëlqim të bardhë, në një pako.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra Shampanjë
Materiali i produktit Plastike
6 copë