Top Dekorativë I Kuq I Tejdukshëm 10 Cm

0.79

Нема на залихама

Шифра производа: 1155722 Категорија:

Опис

Stoli i pemës së Krishtlindjes me ngjyrë të kuqe transparente, i zbukuruar brenda me xhingël.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj. Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E kuqe transparente
Materiali i produktit Plastike